سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   پنج شنبه 14 دی 1396 - 05:00:26 ب.ظ  

خبر خبرگزاری ایرنا : الکترونیکی شدن 95 درصد خدمات ثبت اسناد و املاک در خراسان رضوی

عبدالحسین رامشی چهارشنبه شب در دیدار با اعضای دفاتر اسناد رسمی غرب خراسان رضوی در سبزوار افزود: در سامانه الکترونیکی علاوه بر شفافیت، سرعت عمل و دقت دیگر جعل سند و کلاهبرداری اتفاق نمی افتد

خبرگزاری ایرنا

الکترونیکی شدن 95 درصد خدمات ثبت اسناد و املاک در خراسان رضوی

عبدالحسین رامشی چهارشنبه شب در دیدار با اعضای دفاتر اسناد رسمی غرب خراسان رضوی در سبزوار افزود: در سامانه الکترونیکی علاوه بر شفافیت، سرعت عمل و دقت دیگر جعل سند و کلاهبرداری اتفاق نمی افتد.
وی ادامه داد: ظرف 9 ماهه گذشته امسال 130 هزار برگ سند در اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی صادر شد که 29 هزار برگ آن مربوط به شهرستان سبزوار است.
مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی همچنین درآمدهای این نهاد را مبتنی بر شاخصه های برنامه و بودجه اعلام و بیان کرد: تا آخر آذر امسال 430 میلیارد ریال درآمد تحقق یافته است.
وی در ادامه به رشد چشمگیر پرونده اجراییات مهریه اشاره و بیان کرد: ظرف 6 ماه نخست امسال 12 هزار پرونده اجراییه مهریه در خراسان رضوی ثبت شد.
رامشی همچنین گفت: با اعلام آمادگی اداره کل منابع طبیعی خراسان رضوی سند مالکیت اراضی به صورت تک برگ صادر می شود. تاکنون برای بیش از 90 درصد زمینها سند دفترچه ای تثبیت شده است.
وی افزود: 105 هزار شرکت در اداره کل اسناد و املاک خراسان رضوی ثبت شده اند و از این نظر پس از استان تهران بیشترین تعداد ثبت شرکتهای کشور مربوط به این استان است.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

Copyright [2011] by اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی