سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 25 دی 1396 - 08:30:31 ق.ظ

دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با شهردار مشهد مقدس

عبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با حضور در دفتر قاسم تقی زاده خامسی شهردار کلان شهر مشهد با وی دیدار و گفتگو نمود

دیدار مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با شهردار مشهد مقدسعبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با حضور در دفتر قاسم تقی زاده خامسی شهردار کلان شهر مشهد با وی دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی عبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور در دفتر قاسم تقی زاده خامسی شهردار مشهد ضمن برشمردن خدمات ثبت اسناد و املاک در استان و ارایه خدمات ثبتی به مراجعین درحوزه الکترونیکی به بیان محاسن تثبیت و جانمایی املاک شهرداری در بانک جامع کاداستر کشور و وصول مطالبات شهرداری ها توسط ثبت اسناد و املاک پرداخت .
عبد الحسین رامشی با تاکید بر تعامل نظام مند بین ثبت اسناد و املاک استان و شهرداری به اهمیت نقشه های کاداستر و GIS شهرداری برای یکسان سازی املاک رقومی مرتبط اشاره نمود و افزود اداره ثبت اسناد و املاک استان آمادگی دارد تا با دریافت نقشه های استاندارد شده شهرداری به جانمایی آنها در نقشه های کاداستر کشور اقدام نماید .
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با اشاره به مصوبه تاسیس 6 واحد ثبتی در مشهد مقدس به منظور ارایه خدمات سریع و آسان به مراجعین و لزوم پراکندگی واحدهای ثبتی در سطح شهر و مناطق مختلف شهرداری، از فعالیت 5 منطقه ثبت اسناد و املاک در مشهد خبر داد و خواستار همکاری شهرداری مشهد مقدس در مکان یابی و فراهم نمودن ساختمان مناسب برای تاسیس منطقه 6 ثبت مشهد و همچنین اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 5 مشهد که در حال حاضر با منطقه یک ثبت اسناد و املاک مشهد در یک ساختمان می باشد ، گردید .
رامشی حفظ حقوق شهرداری ها و مردم را درکلان شهر مشهد بسیار با اهمت خواند و افزود ادارات ثبت اسناد و املاک استان با دقت وسرعت در این زمینه فعالیت می نمایند و ارتباط خوب و نزدیکی در این خصوص بین ثبت اسناد و املاک و شهرداری ها برقرار است .
عبدالحسین رامشی در پایان برای تقی زاده خامسی شهردار مشهد که در مدت کوتاه مدیریت شهرداری توانسته اقدامات بسیار ارزنده و مناسبی در راستای اعتلای شهر مشهد مقدس انجام دهد آرزوی توفیقات روز افزون نمود .
این گزارش می افزاید قاسم تقی زاده خامسی شهردار مشهد مقدس نیز ضمن خیر مقدم به مدیر کل و همراهان از اقدامات ثبت اسناد و املاک در ارایه خدمات مرتبط با شهرداری ها تشکر و تقدیر نمود و بر لزوم حفظ و تقویت همکاری های مشترک تاکید نمود.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

Copyright [2011] by اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی