سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 19 تیر 1396 - 05:30:32 ب.ظ

بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان از واحد ثبتی قوچان

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه رییس حفا و تیم بازرسی ثبت استان با حضور در واحد ثبتی قوچان نحوه ارایه خدمات ثبتی به مراجعین را بررسی نمودند

بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان از واحد ثبتی قوچان

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه رییس حفا و تیم بازرسی ثبت استان با حضور در واحد ثبتی قوچان نحوه ارایه خدمات ثبتی به مراجعین را بررسی نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و ملاک خراسان رضوی عبدالحسین رامشی مدیر کل به همراه رییس اداره حفاظت و اطلاعات استان و تیم بازرسی با حضور در واحد ثبتی قوچان ضمن دیدار با مراجعین و همکاران نحوه اجرای خدمات ثبتی در راستای وظایف محوله قانونی را بررسی نمودند .
در جریان این بازدید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور در دفتر رییس دادگستری ، فرماندار و امام جمعه شهرستان ضمن ارایه گزارش عملکرد واحد ثبتی و برنامه ها و اهداف سازمانی در سال جاری از حمایت ها ی مسئولین در راستای تحقق اهداف سازمان ثبت اسناد و املاک و خدمت رسانی آسان و سریع به مراجعین تشکر نمود .
رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان در دیدار با امام جمعه شهرستان ضمن تشریح وظایف ثبت به اهمیت تبدیل اسناد دفترچه ای به تک برگ و تکمیل بانک جامع کاداستر کشور پرداخت و افزود با آگاهی بخشی به مردم و آشنایی آنها با خدمات ثبت و جایگاه سند رسمی میتوان به تثبیت املاک و حقوق مادی و معنوی افراد جامعه کمک کرد و از بروض تعارضات ملکی و مین خواری پیشگیری نمود .
وی در همین راستا از امام جماعت شهرستان قوچان خواست تا در خطبه های نماز جمعه با اشاره به فراخوان تعویض اسناد دفترچه ای به تک برگ و مزایای سند تک برگ برای مردم شریف شهرستان آنها را به تعویض اسناد خود دعوت نماید .
امام جمعه شهرستان نیز با استقبال از این پیشنهاد و اشاره به جایگاه نماز جمعه در آگاهی بخشی به احاد جامعه از این پیشنهاد استقبال نمود .
در جریان این بازدید رییس اداره اوقاف شهرستان قوچان با حضور در اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان و دیدار با مدیر کل به بررسی پرونده های وقفی شهرستان و عملکرد ثبت در سند دار نمودن رقبات شهرستان قوچان پرداختند.بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک قوچان


دیدار با فرماندار شهرستان قوچان


دیدار با امام جمعه شهرستان قوچان                                                         دیدار با رییس دادگستری شهرستان قوچان

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

Copyright [2011] by اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی