سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   چهارشنبه 14 تیر 1396 - 05:05:56 ب.ظ

بازدید دوره ای مدیر کل ثبت اسناد و املااک استان از واحدهای ثبتی کلات و درگز

بدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در جریان بازدید های هفتگی از واحدهای ثبتی استان از ادارات ثبت اسناد و املاک کلات و درگز بازدید نمود.

بازدید دوره ای مدیر کل ثبت اسناد و املااک استان از واحدهای ثبتی کلات و درگز

عبدالحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در جریان بازدید های هفتگی از واحدهای ثبتی استان از ادارات ثبت اسناد و املاک کلات و درگز بازدید نمود.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به همراه رییس اداره حفاظت و اطلاعات و بازرسان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان با حضور در واحدهای ثبتی کلات و درگز از نزدیک روند اجرای فرآیندهای ثبتی را بررسی نمودند .
مدیر کل ثبت استان پس از بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کلات و پاسخگویی مستقیم به مراجعین ثبتی با حضور در دفتر فرماندار شهرستان کلات به ارایه گزارش عملکرد واحد ثبتی کلات پرداخت و ضمن تشکر از حمایت های فرماندار و مسئولان شهرستان کلات پیشنهاد تغییر ساختمان اداره ثبت شهرستان کلات را به منظور رفاه بیشتر مراجعین و ارایه خدمات بهتر به مراجعین با فرماندار شهرستان درمیان گذاشت .
دکتر موسوی تبار فرماندار شهرستان کلات نیز با بیان بیشینه تاریخی شهرستان و اقدامات صورت گرفته در مدت تصدی ایشان از خدمات ثبت اسناد و املاک اعلام رضایت نمود و تندیس کاخ خورشید کلات را به مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان اهدا نمود .
در ادامه این سفر مدیر گل ثبتاسناد و املاک استان با حضور در اداره ثبت شهرستان درگز با همکاران و مراجعین دیدار و نحوه ارایه خدمات ثبتی در شهرستان را بررسی نمود.
این گزارش می افزاید مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان سپس با حضور در دفار رییس دادگستری و فرماندار درگز با ایشان دیدار و به ارایه گزارشی از عملکرد واحد ثبتی درگز و تحولات صورت گرفته در ثبت استان از جمله اجرای طرح شمیم به منظور جانمایی و تثبیت دقیقتر املاک در بانک جامع املاک کشور پرداخت و از حمایت و تعامل مسئولان شهرستان با اداره ثبت اسناد و املاک درگز تشکر و قدردانی نمود .

 
اداره ثبت اسناد و املاک کلات


دیدار با فرماندار شهرستان کلات


بازدید از اداره ثبت اسناد و املاک درگز


دیدار با فرماندار شهرستان درگز                                                      دیدار با رییس دادگستری شهرستان درگز 

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

Copyright [2011] by اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی