سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات خبر  

نسخه چاپي

زمان مخابره :   شنبه 10 تیر 1396 - 04:26:09 ب.ظ

سومین جلسه شورای معاونان و مسئولان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی برگزار شد

سومین جلسه شورای معاونان و مسئولان اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با حضور مدیر کل ، معاونان و روسای مناطق ثبتی مشهد در محل سالن جلسات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان برگزار گردید .

             سومین جلسه شورای معاونان و مسئولان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی برگزار شدسومین جلسه شورای معاونان و مسئولان اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی با حضور مدیر کل ، معاونان و روسای مناطق ثبتی مشهد در محل سالن جلسات اداره کل ثبت اسناد و املاک استان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی جلسه شورای معاونان و مسئولان ثبت استان هر ماه به منظور بررسی وضعیت عملکرد ثبت استان و ارایه راهکارهای تخصصی جهت بهبود ارایه خدمات ثبتی به مراجعین برگزار می گردد .
عبد الحسین رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در این جلسه ضمن شنیدن نظرات و پیشنهادات معاونان و مسئولان استان با اشاره به تقسیم بندی مناطق ثبتی مشهد و عدم توزیع مناسب پلاک های ثبتی در مناطق ثبتی مشهد در گذشته به منظور دسترسی مناسب تر مراجعین خواستار انتزاع پلاک 4 اصلی از بخش 9 منطقه یک مشهد و الحاق آن به محدوده ثبتی منطقه 2 مشهد شد.
وی همچنین با اشاره به بررسی های صورت گرفته در زمینه تعامل با سازمان نظام مهندسی استان در راستای ارایه خدمات بهتر به مراجعین از اجرای شیوه نامه جدید بین ثبت اسناد و املاک و سازمان نظام مهندسی استان و برگزاری جلسه توجیهی آموزشی با حضور روسای مناطق ثبت مشهد ، نقشه برداران و اعضای سازمان نظام مهندسی برای اجرای بهتر شیوه نامه جدید در محل سالن همایش ثبت استان خبر داد .
رامشی در خصوص واگذاری قسمتی از خدمات به اداره پست استان به منظور رفاه حال مراجعان و پیشگیری از تردد های غیر ضروری در ادارات ثبت افزود هیچگونه از عملیات ثبتی توسط نماینگان محترم پست انجام نمی گردد و فقط دریافت و ارسال مدارک متقاضیان به عهده پست می باشد و روسای ادارات باید بر حسن اجرای این تفاهم نامه نظارت نمایند .

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

Copyright [2011] by اداره کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی